Osiedle luksusowych domków jednorodzinnych Siedem Klonów w Łodzi to nowy projekt kaliskiego dewelopera. Właśnie rozpoczęto prace nad pierwszym etapem inwestycji, w ramach którego powstanie 27 domów o metrażach od 125 do 180 mkw. Planowany termin oddania pierwszego etapu osiedla do użytkowania to IV kwartał 2015 roku. Każdy z domów posiadać będzie własny garaż oraz  działkę zapewniającą intymność i prywatność.

Dodatkowym atutem osiedla Siedem Klonów są nowoczesne rozwiązania technologiczne i architektoniczne oraz wysoki standard wykończenia. Zabudowa została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, a jej prestiż podkreślą stylowe materiały użyte do wykończenia. Wysoka jakość projektu w połączeniu ze szczególną dbałością o tereny zielone oraz powierzchnie wspólne, zapewnią przyszłym mieszkańcom poczucie komfortu, wygody i luksusu.

Firma Budowlana Antczak, która jest współinwestorem i zarazem generalnym wykonawcą inwestycji do tej pory realizowała swoje projekty głównie na terenie województwa wielkopolskiego oraz w Warszawie. „Nasza pierwsza inwestycja w Łodzi to działanie, które w naturalny sposób wynikło z rozwoju firmy i poszukiwania nowych, atrakcyjnych rynków inwestycyjnych. W ostatnich latach zaobserwowaliśmy dynamiczny rozwój Łodzi – powstają tu nowe inwestycje, modernizowane są drogi, wiele zabytkowych obiektów doczekało się renowacji”.- podsumowuje Marcin Antczak, Wiceprezes FB Antczak.

Luksusowe osiedle domków jednorodzinnych Siedem Klonów to niestandardowa propozycja dla wymagających Klientów, którzy marzą o własnej działce i domu, jednak nie chcą rezygnować z bliskości miasta. „Nasz projekt jest właśnie optymalnym połączeniem obu tych cech. Jestem przekonany, że spotka się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców Łodzi”. – dodaje Antczak.

Osiedle Siedem Klonów zlokalizowane będzie przy ul. Złotno w Łodzi, z dojazdem od ul. Podchorążych. Na jego terenie znajdują się rozległe tereny zieleni, które są gwarancją ciszy i spokoju. Bezpośredni dostęp do 25 000 mkw. terenów rekreacyjnych sprawia, że Siedem Klonów jest idealnym miejscem do wypoczynku oraz prowadzenia aktywnego trybu życia.

« Zobacz pozostałe aktualności