Jesienna pogada pozytywnie nas zaskakuje. Dzięki temu prace budowlane na osiedlu trwają w najlepsze. Z początkiem listopada stan zaawansowania prac przedstawia się następująco:

W  segmencie H zakończyliśmy wszystkie roboty murowe i żelbetowe. Trwa montaż więźby dachowej oraz dachówki. Zamontowano okna parteru po czym rozpoczęto prace elewacyjne.

Trwają dalsze prace na segmencie F. Postępują roboty murowe i żelbetowe ścian piętra na domkach F5, 6, 7. Zakończono montaż więźby na domkach F1,2,3.

W segmencie C wykonano stropy nad parterem w 80%, rozpoczęto prace murowe i żelbetowe ścian piętra na domkach F7, F6 i F5. Zakładamy, że przy sprzyjających warunkach atmosferycznych do połowy grudnia zamierzamy zakończyć wszystkie prace murowe i żelbetowe.

Postępują prace także w segmencie G. Zakończono już  wykonywanie stropów nad domkami G1,2,3,4 do połowy listopada będą wykonane stropy w 100% i rozpoczniemy prace związane z wznoszeniem ścian piętra. Podobnie jak na C zamierzamy zakończyć stan surowy otwarty bez dachu do połowy grudnia i rozpocząć roboty dekarskie na obu segmentach.

Po za tym nadal prowadzimy roboty zewnętrzne w zakresie sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej i wodociągowej.

 

« Zobacz pozostałe aktualności