Na pograniczu miesięcy wrzesień/październik 2017r. odbyła się w Atlas Arenie kolejna edycja Targów Nieruchomości, na których oficjalnie mieliśmy przyjemność poinformować o starcie przedsprzedaży II etapu (zespoły oznaczone literami A,E,D).
Budynki w tej części osiedla będą miały powierzchnię ok. 116m2 (ok. 97m2 powierzchni mieszkalnej + garaż) i ok. 100m2 (ok. 75m2 powierzchni mieszkalnej + garaż), usytuowane będą na działce gruntowej, której powierzchnia w zależności od lokalizacji wynosi od 140m2 do 588m2.
Podobnie jak przypadku etapu pierwszego wraz z powyżej wymieniona powierzchnią domu i działki nabywają Państwo udział w częściach wspólnych tj. układzie komunikacyjnym osiedla, jaki i rozległych terenach zielonych.
Klienci nie pozwolili nam długo czekać na swoje decyzje i już w dniu Targów zostały zawarte pierwsze umowy rezerwacyjne, a zaraz po Targach i Dniu Otwartym osiedla zostały zarezerwowane kolejne domy! Cieszymy się, że nasze osiedle cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Dziękujemy!
Zapraszamy do odwiedzenia naszego osiedla i przypominamy, że dostępne są jeszcze domy z etapu I.

« Zobacz pozostałe aktualności