Mija kolejny miesiąc realizacji naszego osiedla. Pogoda ciągle pozwala nam na prowadzenie intensywnych prac tym samym z każdym dniem każdy dom się zmienia.

W segmencie H zakończono montaż więźby dachowej oraz trwa kontynuacja robót dekarskich. Rozpoczęto wykonywanie wewnętrznej instalacji elektrycznej na budynku H1. W słoneczne dni prowadzimy roboty elewacyjne.

Segment F może pochwalić się zakończonymi pracami żelbetowymi i murowymi , bez wyjątku na całym segmencie. Wykonano także konstrukcję dachów w 100%, od połowy grudnia przymierzamy  się do rozpoczęcia robót pokrywczych dachu.

 

W segmencie C zakończono wykonywanie stropów nad parterem. Trwają roboty murowe i żelbetowe piętra. Rozpoczęto wykonywanie ścianek działowych na budynkach C5, C6, C7. Wszystko idzie zgodnie z planem przed świętami będziemy mieć stan surowy otwarty i rozpoczniemy montaż więźby.

 

Segment G to wykonany strop nad parterem w 100%. Trwają prace murowe i żelbetowe, piętra które dobiegną końca przed Wigilią. Prowadzimy tu również prace w zakresie ścianek działowych parteru. Do końca roku zamierzamy rozpocząć montaż więźby oraz stolarki okiennej.

Na zewnątrz także nie próżnowano. Obecnie zakończono roboty zewnętrzne w zakresie sieci sanitarnej, wodociągowej i deszczowej.

A Ty masz już swój ulubiony dom?

« Zobacz pozostałe aktualności