Zwinnie przeskoczyliśmy do nowego roku. Pani Zima jakby zapomniała całkowicie o nas dlatego prace postępują szybko i w rytmie. Codziennie coś nowego przybywa i każdy dom się zmienia. Oczywiście nic nie zastąpi zobaczenia inwestycji na własne, do czego gorąco zachęcamy, to jednak, dla tych którzy obecnie nie mogą się pojawić na osiedlu w kilku zdaniach opowiem co się obecnie u nas dzieje.

W naszym najmniejszym liczebnie segmencie H  trwa kontynuacja robót dekarskich, montaż obróbek blacharskich na ogniomurach, kominach i pasach pod rynnowych. Na początku lutego rozpoczynamy montaż dachówki na domie H1. Również w tym budynku, korzystając z korzystnych warunków atmosferycznych wykonaliśmy roboty tynkarskie. Zakończono montaż instalacji elektrycznej podtynkowej.  Przy dobrej pogodzie będziemy kontynuować roboty elewacyjne.

W segmencie F trwają roboty pokrywcze dachu – montaż folii i łat. Prace są prowadzone nieregularnie bowiem  w zależności od pogody.

Prace w segmencie B nabrały tempa. Wykonuje się ostatni strop nad mieszkaniem B5, oraz trwają roboty murowe ścian konstrukcyjnych piętra B1, B2, B3.

Segment C to zakończone roboty murowe i żelbetowe piętra. Zakończono wznoszenie ścianek działowych na budynków C5, C6, C7. Zakończyliśmy również montaż więżby dachowej na całym segmencie.

Trwa montaż więźby dachowej oraz stolarki okiennej w segmencie G oraz zakończono prace murowe ścianek działowych na parterze.

 

« Zobacz pozostałe aktualności